spray

Sklep stacjonarny MOTOReeF istnieje od marca 2014r. Specjalizujemy się w sprzedaży części i akcesoriów również tuningowych do aut osobowych i terenowych.

Prowadzimy sklep stacjonarny oraz internetowy na portalu aukcyjnym Allegro.

W ofercie naszego sklepu znajduje się ponad 5tyś różnych produktów. Nieustannie śledzimy branżowy rynek i współpracujemy z największymi hurtowniami by oferta sklepu zawsze zawierała nowości oraz sprawdzone produkty uznanych marek dodatkowo atrakcyjnych cenach. Indywidualne podejście do klienta, fachowa obsługa a także szybka wysyłka towaru zapewniają nam stale poszerzające się grono stałych klientów. 

Wiele produktów z naszej oferty testowanych jest przez nasz  „4x4 MOTOReeF TEAM” na rajdowych trasach offroadowych.

Sklep internetowy na portalu aukcyjnym Allegro jest jednym z działów naszej działalności. Posiadamy w tym zakresie bogate doświadczenie. Celem naszym jest aby oferowane przez nas produkty były najwyższej jakości i każdy zakup przynosił zadowolenie oraz satysfakcję klientowi. Staramy się by wszystkie produkty zostały zaprezentowane w jak najbardziej wiarygodny sposób, tak aby nasi Klienci mogli podjąć świadomą decyzję o ich zakupie. Towar występujący na aukcjach posiadamy na stanie więc wysyłany jest na bieżąco.

Nasza polityka zwrotów i reklamacji nastawiona jest zawsze na zadowolenie kupujących gdyż zależy nam by być postrzeganym jako sklep godny zaufania klientów, gdyż to właśnie dzięki nim możemy się nadal rozwijać. 

Pozdrawiam

Daniel Sęderowski 

Wiele produktów z naszej oferty testowanych jest przez nasz  „4x4 MOTOReeF TEAM” na rajdowych trasach offroadowych.

Zapraszamy na zakupy na portalu allegro